תקדים לוהט בסיוע משפטי: נשות הסיוע המשפטי שפגעו בגברים נתבעות 100 אלף ש"ח


תקדים לוהט בסיוע משפטי: נשות הסיוע המשפטי שפגעו בגברים נתבעות 100 אלף ש"ח בגין נגיסה ואפטרהייד מגדרי ת"א 2906-09-16 אריאל פורמנובסקי נ' לידיה רבינוביץ, אמי פלמור-הרץ ועינת גריכטר.

פורסם ע"י לורי שם טוב פורסם בתאריך : ספטמבר 4, 2016

כתב תביעה ראשון מסוגו הוגש ביום 04/09/2016 בביהמ"ש שלום פתח-תקווה נגד עורכות דין פמיניסטיות בכירות המוברגות בתוך מוקדי השפעה במשרד המשפטים במטרה להילחם בגברים ולהרוס את חייהם. במקרה זה, מקבלת הסיוע, היא מזכירה בכירה בבית משפט עליון, אשר מכירה באופן אישי את כל שופטי ביהמ"ש העליון, ומפעילה קשרים נגד אבי בנה, ובמסגרת עבודתה פוגשת גם שופטים מבית משפט מחוזי ומבית משפט לענייני משפחה, למשל בוועדות לשיפור וייעול השירות.

האישה, מקבלת ההטבות, נמצאת בצוות שיפור איכות בבית משפט עליון, חברה בכיתת כוננות בבית משפט עליון, מזכירה במדור בג"ץ בבית משפט העליון, ובעבר סגנית מרכזת בכירה של המדור הפלילי והמדור האזרחי, אשר זכתה בפרס הצטיינות מהנהלת בתי המשפט ואף כתבה את נוהל המדור הפלילי בבית המשפט העליון אשר נועד לצמצם את מספר התיקים הפליליים המגיעים לעליון, כולל השתתפות בקורס פיתוח מצויינות, קורס עבודת צוות, קורס קרימינולוגיה 60 שעות, קורס חשיבה יצירתית 40 שעות, קורס שפת גוף ותקשורת לא מילולית, השתלמויות ועיקולים, קורס גישור 60 שעות.

אישה זו המרוויחה 15 אלף ש"ח בחודש, שהמדינה מממנת עבורה קורסים אינסופיים, עובדת במשרת אם ומסיימת את עבודתה קרוב לשעה 13:30, מדינת ישראל העניקה לה במשך 3 שנים ייצוג משפטי חינם בשווי מעל 100,000 ש"ח, שכלל תביעות מכל סוג אפשרי, לרבות 10 ישיבות בבית המשפט, ודיוני הוכחות, כשבסופו של דבר הפסידה בכולם, והכל על חשבון המדינה, וכל זה נועד לתקוף את הסכם הממון ומשמורת משותפת שחתמה עם מגיש תביעה זו, אריאל פורמנובסקי, כשהתינוק המשותף שלהם רק נולד. את כל זה מימנו הנתבעות, כי בימינו ריסוק הגבר נחשב מעצמת האישה.

עו"ד לידיה רבינוביץ, נתבעת על סך 100,000 ש"ח. בכתב התביעה נכתב: "אחראית על הפיכת האגף לסיוע משפטי מוקד לסיוע לנשים להילחם בגברים בני זוגם על מנת לרושש אותם..."

עו"ד לידיה רבינוביץ, נתבעת על סך 100,000 ש"ח. בכתב התביעה נכתב: "אחראית על הפיכת האגף לסיוע משפטי מוקד לסיוע לנשים להילחם בגברים בני זוגם על מנת לרושש אותם…"

עו"ד אמי פלמור-הרץ, נתבעת על סך 100,000 ש"ח. בכתב התביעה נטען: "הפכה את האגף לסיוע משפטי מוקד למלחמת נשים בגברים..."

עו"ד אמי פלמור-הרץ, נתבעת על סך 100,000 ש"ח. בכתב התביעה נטען: "הפכה את האגף לסיוע משפטי מוקד למלחמת נשים בגברים…"

עו"ד עינת גריכטר. נתבעת על סך 100,000 ש"ח. בכתב התביעה נכתב: "התקבלה לעבודה כפרילנסרית ע"י האגף לסיוע משפטי, בזכות כישוריה להתלהם נגד גברים, ולייצג נשים במטרה אחת ויחידה לרושש את בני הזוג..."

עו"ד עינת גריכטר. נתבעת על סך 100,000 ש"ח. בכתב התביעה נכתב: "התקבלה לעבודה כפרילנסרית ע"י האגף לסיוע משפטי, בזכות כישוריה להתלהם נגד גברים, ולייצג נשים במטרה אחת ויחידה לרושש את בני הזוג…"

לקריאת כתב התביעה: כתב תביעה ביהמ"ש שלום פ"ת ת"א 2906-09-16 אריאל פורמנובסקי נגד לידיה רבינוביץ עו"ד, עו"ד אמי פלמור-הרץ, עו"ד עינת גריכטר, קובץ Pdf

מקור : רווחה כלכלית

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s