"העוזרת של שטרית טענה: הטריד מינית"


יממה לאחר ההפסד של ח"כ מאיר שטרית בקרב על נשיאות המדינה, מפרסם ערוץ 10 פרטים מההסכם שחתמו בני הזוג שטרית עם אישה שעבדה בביתם. לפי הדיווח, עוזרת הבית איימה לתבוע את שטרית בגין הטרדה מינית ובעקבות כך הוא חתם עמה על הסכם פיצויים תמורת שתיקה. עורכי דינו של שטרית: "מעולם לא נפתחה נגדו חקירת משטרה"

פורסם:  11.06.14 , 20:25

יממה לאחר ההפסד של ח"כ מאיר שטרית בקרב על נשיאות המדינה, מפרסם הערב (יום ד') ערוץ 10 פרטים על אודות הסכם הפיצויים שחתמו שטרית ורעייתו עם אישה שעבדה בביתם כעוזרת בית. בדיווח צוין כי עוזרת הבית איימה לתבוע בעבר את שטרית בגין הטרדה מינית. עוד נאמר בדיווח כי ימים לאחר האיום לתביעה, פנה שטרית לעו"ד מוכר לדיני עבודה, שהגיע להסכם מהיר עם העוזרת ולפיו ישולמו לה 270 אלף שקל בתמורה לוויתור על כל טענה מצדה. עורכי דינו של שטרית טענו בתגובה כי מעולם לא נפתחה חקירה כלשהי נגדו.

מאיר שטרית  / צלם: אוריה תדמור
מאיר שטרית / צלם: אוריה תדמור

לפי הדיווח בערוץ 10, עוזרת הבית הועסקה על ידי ח"כ שטרית ורעייתו במשך שנה וארבעה חודשים. לאחר שפוטרה החליטה האישה לתבוע כסף רב מהזוג בשל מה שראתה כשורה של מעשים שפגעו בזכויותיה ובתנאי העסקתה, הן מצד שטרית והן מצד רעייתו והן מצד שניהם ביחד כמעסיקים. הטענה החמורה ביותר, כך לפי הדיווח, הייתה ששטרית הטריד אותה מינית.

עוד צוין בכתבה בערוץ 10 כי באמצע 2013 פנה עורך דינה של עוזרת הבית לשטרית ותבע אותו. היא תיארה שורת הטרדות מיניות והייתה מצוידת, כך נטען, בראיות משמעותיות המחזקות את דבריה.

בדיווח בטלוויזיה נאמר כי שטרית פנה אחרי התביעה לעורך דין בכיר ומוכר לדיני עבודה, ושלח אותו לנהל ביעילות משא ומתן מהיר עם העובדת. המשא ומתן היא אכן מהיר ואפקטיבי – שטרית והעובדת חתמו על

הסדר סודי שלפיו ישולמו לה כאמור 270 אלף שקלים, והיא תוותר על כל טענה ועל כל תביעה בעתיד. כמו כן התחייבו הצדדים לשמור על סודיות ההסכם.

עורכי דינו של שטרית ממשרד "קאסוטו נוף" מסרו בתגובה לערוץ 10: "נגד ח"כ שטרית מעולם לא נפתחה חקירת משטרה כלשהי. ח"כ שטרית מעולם לא התבקש למסור עדות ו/או התבקש להתייחס בפני רשויות החקירה לדברים הכוזבים שנטענים. מעולם לא נשקל אפילו ברמז לנקוט נגד ח"כ שטרית הליך פלילי כלשהו, לא על דא ולא על הא".

מקור לכתבה : ynet מקור לצילום : globes

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s