מאיר כהן שר הרווחה מתעסק ב"תג מחיר – בנייה בהתנחלויות" במקום לטפל בנזקקי רווחה


מאיר כהן שר הרווחה מתעסק ב"תג מחיר – בנייה בהתנחלויות" במקום לטפל בנזקקי רווחה

מאיר כהן שר הרווחה מסית את הדיון הציבורי הער המתלקח כלבה רותחת בימים אלו על רשלנות משרד הרווחה. פרשת הפדופילית מקריית-גת שאנסה עשרות קטינים תושבי קריית-גת בידיעת לשכת הרווחה קריית-גת שהתרשלה ולא הגישה נגד הפדופילית תלונה במשטרה במשך 5 שנים, טרם שכחה, כמו גם סיפור חטיפת בתה של אם מכפר סבא בשעת לילה מאוחרת על ידי פקידת סעד לחוק הנוער למשך 7 ימים, עד אשר בית המשפט ביטל את ההחלטה המחפירה.

יוסי סילמן, מנכ"ל משרד הרווחה, נחקר בימים אלו על ידי נציבות שירות המדינה על הלבנות כספים ואי דיווח לרשויות המס על הכנסות כספיות ממקורות שונים ומשונים.

מאיר כהן, לא טרח ליישם את מסקנות ועדת סילמן במשך 3 חודשים, ומשרד הרווחה מתנהל בתוהו-ובוהו מוחלט, כשמצד אחד פקידות הסעד עושות כל העולה על רוחן והן ממשיכות לחטוף ילדים לצרכי תעשייה וסחר בילדים למוסדות הרווחה, ומצד שני – מאיר כהן מתראיין בתקשורת ובחדשות על תג מחיר – בנייה בהתנחלויות, בעוד שרוב מטופלי הרווחה, הינם אזרחים המתקשים לשלם שכר דירה והטיפול בעניין סיוע לשכר דירה נמצא בטיפול משרד הבינוי והשיכון.

פלא שהציבור איבד את אמונו במשרד הרווחה שאמור לדאוג לאוכלוסיה המוחלשת, אולם בפועל מתעסק בבניית דירות בהתנחלויות?

מחר תתקיים הפגנה מול בית ציוני אמריקה רחוב אבן גבירול 30, תל אביב בשעה 17:00 – שם יופיע אשר גרוניס נשיא בימ"ש עליון, המשמש חותמת גומי של משרד הרווחה ומאשר ניתוק ילדים מהוריהם ללא עוררין.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s